Mūzikas ieraksts "Es domāju uz Tevi”, kas tapis teju divu gadu garumā, izveidojies par saistošu Aspazijas un Raiņa laikmeta un dzīvju stāstu, kuru izstāstīt līdzās Ievas Paršas un Pētera Trasuna kompozīcijām palīdz Emīla Dārziņa klasiskās kordziesmas un rakstnieka Roalda Dobrovenska trāpīgās replikas, kā arī Aleksandra Vaicehovska skaņu partitūra. Par ierakstu un gaidāmo koncertu stāsta Ieva Parša.

Mūzikas ieraksts "Es domāju uz Tevi”  atvēršanas koncerts notiks 17. decembrī pulksten 19 izstāžu zālē "Rīgas mākslas telpa".

Ieraksta atvēršanas koncertā uzstāsies Ieva Parša (balss), Krišjānis Norvelis (balss), Aldis Liepiņš (klavieres), Pēteris Trasuns (alts) – un draugi Linda Koopa (balss), Māra Vaickovska (balss), Gundars Grasbergs (stāstnieks), kā arī Rīgas kamerkoris "Ave Sol" diriģentu Andra Veismaņa un Jurģa Cābuļa vadībā.

Par skaņas ainavām koncertā rūpēsies mūzikas ieraksta skaņu režisors Tālis Timrots, dzeju lasīs Inese Zandere, Velta Kaltiņa, Māris Salējs un Roalds Dobrovenskis.

Attālināti koncertā būs klātesoši arī apvienības "Dagda" mākslinieki Jānis Porietis ( trompete, foto un video), Edgars Saksons ( sitaminstrumenti ), Aigars Červinskis ( ģitāras ) un "Dagdas" idejas autors, mūzikas apskatnieks Orests Silabriedis (teksti).