Cēsu Mākslas festivāls piedāvā dažādas vizuālās mākslas pieredzes – „ Bruno Vasiļevskis. P.S.” Cēsu izstāžu namā, Daiņa Pundura keramiku „Lielo dzīvnieku gaidot” koncertzālē un „Zilā līča māju” Laikmetīgās mākslas centrā.

Par izstādi „Bruno Vasiļevskis. P.S.” stāsta izstādes māksliniece Līga Spunde un kurators Vilnis Vējš.

Nākamā pietura – galerija koncertzālē „Cēsis” un Daiņa Pundura darbi „Lielo dzīvnieku gaidot”, keramiskā daba un atvērtās formas

Mākslas zinātniece Ingrīda Burāne savā Facebook konta raksta: "Visu cieņu, Daini Pundur! Apskatīju "Vāgnera laikā" un tad nākamajā dienā speciāli aizgāju vēlreiz, lai dienas gaismā. Neticami, ka kaut ko tik iespaidīgu un aizraujošu var radīt visos parametros. Bet VAR! Paldies!"

Neliels ieskats gan tehnoloģijās, gan idejā kopā ar mākslinieku Daini Punduru.

Un visbeidzot Cēsu laikmetīgās mākslas centrā, iedvesmojoties no Hārdija Lediņa un NSRD un pieaicinot arī citus māksliniekus, Kaspars Groševs un Evita Vasiļjeva radījuši izstādi „Zilā līča māja”. Ar Evitu Vasiļjevu Cēsu laikmetīgās mākslas centrā, kurš drīz kļūs par radošo kvartālu, tiekamies 2. stāvā pie viņas darbiem.

Cēsu mākslas festivāla izstādes „Zilā līča māja” un „Lielo dzīvnieku gaidot”  atvērtas līdz 14. augustam, bet izstāde „Bruno Vasiļevskis. P.S.” - līdz 28. augustam. Festivāls turpinās arī ar citiem mākslas notikumiem.