Mūsdienās ir bērni, kuri vairs nevar aiziet gulēt, ja nav lapsiņas gultā. Lapsiņa ir visur - uz pidžamas, vienmēr līdzi vai somiņā. Tuta - bērnu draugs, par kuru tapusi jau divsimtā video sērija un kura gatavojas Ziemassvētku koncertu tūrei „Piparkūku sirds”. Kā tas viss sākās? Kultūras rondo studijā Tutas dziesmu radītāja komponiste un dziedātāja Laura Polence no Amsterdamas un režisore Marta Selecka.

Marta Selecka atklāj, ka 2023. gada janvārī gaidāmas projekta "Literatūre" jaunās sērijas. Būs tikšanās rakstniekiem Māru Svīri, Ivaru Šteinbergu, Loti Vilmu Vītiņu.

Vēl top projekts "Tava darīšana", kas Latvijas TV būs skatāms no 2023. gada marta.

"Tas būs projekts par biznesa veidošanu, par uzņēmējdarbību. Kad es sāku Tutu, es sāku arī kā jaunā uzņēmēja, gāju jaunu ceļu. Manā ceļā gadījās ļoti forši mentori un palīgi, esmu arī radošo industriju inkubatorā ar savu uzņēmumu. Sapratu, ka ir daudz jautājumu, ko varu palīdzēt citiem sākt domāt, ka vari būt uzņēmējs un darīt savu lietu," atzīst Marta Selecka. 

Savukārt Lauras Polences dzīvi ārpus Tutas piepilda citi muzikāli projekti, kas nav mūzika bērniem. 

"Tā ir mūzika, kur ir ļoti daudz improvizācijas kopā ar citiem vokālistiem. Es nodibināju improvizācijas kori, ar kuru arī izdosim albumu. Es arī rakstu savas dziesmas, kas ir starp džezu un improvizāciju. Izpildu diezgan traku mūziku daudz mazāka publikai nekā Tutas dziesmas," atklāj Laura Polence. "Esmu priecīga Amsterdamā un Nīderlandē būt vairāk teātra vidē, kur sadarbojos gan ar dejotājiem, gan aktieriem, gan mīmu māksliniekiem, gan mūziķiem. Liels prieks, ka darbi ir tik dažādi."

Paralēli viņa vada arī kori Amsterdamā.