"Priecājos par katru lietu, kas notiek, tas atgādina par to, kas esi un kas ir patiesā  būtība un vēlme darboties," sarunā Kultūras Rondo atzīst mūziķe Laima Jansone.

Viens no spilgtākajiem notikumiem, uz kuru aicina mūziķe, ir piemiņas koncerts 25. martā Mazajā ģildē. Laima Jansone kopā muzicēs kopā ar dziesminieci Antu Eņģeli. To varēs skatīties tiešsaiste.

"Ir liela nostaļģija un pat skumjas pēc lidostas, viss ekipējums ir gatavībā  kaut kur doties un spēlēt un būt atvērtībā. Tās ir lielas pārmaiņas un kaut kas, kas patiešām pietrūkst," neslēpj Laima Jansone.

Bet šajā laikā mūziķei ir arī pieredze kino mūzikas veidošanā Lietuvā topošai fantāzijas filmai. Tāpat Laima Jansone sadarbojusies ar tautas deju ansambli "Vektors" un horeogrāfi Dagniju Bārbali.

Mūziķe atzīst, ka šobrīd ko plānot ir grūti. Duets "Zeme", kurā viņa muzicē, ir uzaicināts uz Tallinas mūzikas nedēļu, bet pasākums no maija beigām ir pārcelts uz jūniju. Vai tas notiks, nav zināms, un tā ir ar lielāko daļu ieceru.

"Sev es atradu lielāku mērķi, varbūt ne šajā rudenī, varbūt nākamajā es vēlētos studēt doktorantūrā Somija Sibeliusa akadēmijā, līdz ar to visas prasmes, ko apgūstu, vai instrumenti, kuros investēju, pat tad, ja nebūs koncerti, ja nebūs iespēja muzicēt lielākām ļaužu grupām par 50 cilvēkiem vienā telpā, es zinu visas lietas, ko šobrīd daru, noderēs tālākam mērķim," vērtē Laima Jansone.