Vizuālais teātris ar dzīviem ķermeņiem – tā tiek pieteikts horeogrāfu Elīnas un Rūdolfa Gediņu jaunākais kopdarbs "Es eju ārā dārzā". Tas ir neatkarīgās teātra trupas "Kvadrifrons" iestudējums, kurā līdzdarbojušies dramaturgs Klāvs Mellis, vizuālā māksliniece Pamela Butāne, komponists Kārlis Tone un gaismu māksliniece Nikola Suhareva.

Izrādē piedalās četri kustību mākslinieki, savukārt piektais spēlētājs ir balts, smagnējs un maz pakļāvīgais materiāls, ko izmanto vides reklāmās.

Balta ir dominējošā izrādes krāsa, tā  iesākas ar baltās matērijas kustību, ar aizvien pieaugošo trauksmaino skaņu, kas ieskauj visu telpu un apņem katra esību. Ik pa brīdim kāds no izpildītājiem izķepurojas, izspraucas vai iznāk priekšplānā, lai spertu kādu drosmīgu soli. Izrādes veidotājiem „iziešana dārzā” apzīmē lēmumu mainīt savas dzīves līdzšinējo kursu un rīkoties. Vizuālā teātra idejas autori un inscenētāji ir Elīna un Rūdolfs Gediņi. Aizmetnis šim darbam un arī izrādes nosaukums saistīts ar paša Rūdolfa ļoti personisku stāstu.

Izpildītāji ir četri, taču par vēl vienu izrādes dalībnieku var uzskatīt balto matēriju, kas ir baneros izmantotais materiāls. Agnese Bordjukova, Roberta Gailīte, Āris Matesovičs un Ģirts Dubults ir ne vien izpildītāji, bet arī izrādes līdzautori.

Mūziku izrādei komponējis Kārlis Tone, vizuālā māksliniece ir Pamela Butāne, savukārt gaismu partitūru veidojusi Nikola Suhareva. Cits Elīnas un Rūdolfa Gediņu darbs - kustību izrāde "Ļoti labas minūtes" nominēts "Spēlmaņu nakts" balvai.

Nākamās izrādes "Es eju ārā dārzā" 2023. gada janvāra beigās jau tiks rādītas Rīgas cirkā, zirgu stallī. Būs nepieciešama telpiska adaptācija, jo tur ir cita telpas proporcija, bet tā kā jau sākumā zinājuši, ka izrāde no Zeļļu ielas pārcelsies uz Rīgas cirku, tehniskie parametri ņemti vērā.