Ja šis dzejas krājums spētu bagātināt cilvēku attiecības, pamudinātu pateikt otram mīļus vārdus – tad mans mērķis būtu pilnībā sasniegts – par savu tikko klajā nākušo dzejas grāmatu "Erotērika" saka Andris Bulis. Viņu pirmkārt pazīstam kā aktieri, bet viņš jau daudzus gadus raksta arī dzeju, un "Erotērika" ir viņa ceturtais dzejoļu krājums.

Kā aktierim viņam šobrīd ir darba "pilnas rokas", viņš filmējas televīzijas seriālā "Tunelis", kā arī piedalās jaunas izrādes mēģinājumos Dailes teātrī. Nākamgad viņu gaida arī darbs pie nozīmīgas lomas Māra Martinsona spēlfilmā "Zeme, kas dzied".

"Jā, man tikko bija ieraksts raidījumam "Dzīvīte brīvdienās", pateicoties kuram es aizvien esmu arī televīzijā. Un tūlīt braukšu tālāk, jo jāpabeidz filmēties jaunajā seriālā "Tunelis"," stāsta aktieris Andris Bulis, satikts Rīgas centrā. Pārbraucienā no viena darba uz citu, kad viņam ir brīvāks brīdis sarunai.

Pēc tam viņš dosies uz Brasas cietumu, kur tiek uzņemts seriāls "Tunelis"'. Tas balstās reālos notikumos par masveidīgo ieslodzīto izbēgšanu no Pārlielupes cietuma 90. gadu vidū. Andrim seriālā ir galvenā loma, viņš atveido Kārli, kurš nepatiesi notiesāts ar mūža ieslodzījumu. Viņa tēlam gan nav reāla prototipa, bet seriālā ir arī patiesos dzīvesstāstos balstītas lomas.

Taču mūsu sarunas temats šoreiz ir cits – viņa tikko klajā nākusi dzejas grāmata "Erotērika", kuras nosaukumā ir autora paša izdomāts vārds.