Šoreiz ciklā iespaidi par Aleksandra Čaka stāstu krājumu "Mana mīlestība", kuru rotā Anšlava Eglīša nu jau par klasiku kļuvušie zīmējumi.

Rīgas pilsētas mitoloģija nav iedomājama bez Aleksandra Čaka uzburtās sajūtu ainavas. Tā ir īpaša romantika, kas virmo starp mūra namiem, centra bulvāriem un strādnieku kvartāliem, un ir sastopama gan lētā puspagraba krogā, gan operas pirmizrādē. Taču Aleksandrs Čaks ir iemēģinājis roku arī prozā. Viņa īsos stāstus caurvij smalka pašironija, sirsnīgs skatījums uz absurdo pasauli un tā pati neatkārtojamā pilsētas noskaņa, kas pazīstama teju katram rīdziniekam.

Piedāvājam framgentu no zināmiem un mazāk pazīstamiem latviešu literatūras darbiem. Pie mums - programmā Labrīt un raidījumā Kultūras Rondo ar savu grāmatu izlasi iepazīstina raidījuma "Cienījamie lasītāji. Etīdes par literatūru" veidotāji - dzejnieks Toms Treibergs un rakstnieks Svens Kuzmins. Tie ir dažādu žanru literāri darbi, ar kuriem divu gadu garumā raidījuma veidotāji ir iepazīstinājuši savus klausītājus.