Bioroboti, kas maksimāli līdzināsies dzīviem cilvēkiem un kurus turīgāki cilvēki varēs iegādāties kā preci – ir pavisam drīza realitāte – uzskata režisors Alvis Hermanis. Jautājums tikai – kā mēs ar tiem sadzīvosim un kā tie ietekmēs un mainīs mūsu dzīvi?

Tieši šai tēmai Alvis Hermanis veltījis savu jaunāko iestudējumu „"”Bītlu” jaunais albums”, kurā lomās darbojas Jaunā Rīgas teātra studijas 2.kursa studenti. Izrādes darbība notiek 2023.gadā Londonā, tās galvenie varoņi ir Sofija, Alekss un viņa iegādātais robots Ādams.

Izrādes caurviju motīvs ir grupas „Beatles” dziesmu fragmenti. Tam ir vairākas gan simboliskas, gan gluži konkrētas nozīmes. Tieši šī gada nogalē apritēja 50 gadu kopš grupas pēdējā koncerta, kas izraisīja milzīgu intereses vilni par grupu, un tās albums „Abbey Road” Lielbritānijā nokļuva pirktāko albumu topa virsotnē.

Izrādē šis fakts jau ir pagātne, jo tās darbība notiek 2023.gadā, taču tieši tobrīd pasauli pāršalc citas sensacionālas ziņas „Beatles” saistībā, proti, šovbiznesā atgriežas Džons Lenons un Džordžs Harisons, leģendārais Liverpūles četrinieks ir apvienojies un gatavojas izdot nākamo albumu.