Duša cilvēka dvēselei – tā par amerikāņu autora Šona Grenana lugām saka aktrise un režisore Rēzija Kalniņa.

Divus no Grenana darbiem – "Liec Dievam pasmieties" un "Alvas sieviete" viņa jau iestudējusi Dailes teātrī, un šovakar pirmizrāde būs trešajai minētā autora lugai "Tagad un tad". Ar to oficiāli tiks atklāta arī jaunā mūzikas un drāmas telpa "OratoriO", kuras saimnieki ir Rēzija Kalniņa kopā ar dzīvesbiedru, diriģentu Aināru Rubiķi. Vairāki pasākumi jaunajā kultūras vietā notikuši jau iepriekš un tai esot jau izveidojusies sava publika.

Lugā ir kāds noslēpums, ko autors Šons Grenans ietvēris nosaukumā "Tagad un tad". To atstājot skatītāju ziņā, kopumā var teikt, ka tas ir darbs, kas aicina aizdomāties par ikviena mūsu dzīves izvēlēm, kas tās noteicis un kā mēs rīkotos, ja mēs varētu pagriezt laiku atpakaļ un izvēles izdarīt vēlreiz.

Ko tu sev pateiktu, ja tu varētu satikt sevi, kad tev, piemēram, bija 16 gadu? - šādu jautājumu Rēzija Kalniņa, strādājot pie izrādes, uzdevusi daudziem cilvēkiem un viņai ļoti interesanti bijis dzirdēt atbildes, un savā ziņā tas būs arī jautājums izrādes skatītājiem.