Jau rīt, 27. janvārī, noskaidrosim aizvadītā gada vērtīgāko popa un roka dziesmu Latvijas Radio 2 rīkotajā aptaujā “Muzikālā banka 2023”. VCturto gadu Latvijas Radio 2 dziesmu aptaujas „Muzikālā banka” sadarbības partneris ir Daugavpils pilsēta, tādēļ arī šoreiz vērtīgākās dziesmas tituls tiks noskaidrots Daugavpils Olimpiskajā centrā.

Daugavpils pilsēta, kurai „Muzikālā banka” kļuvusi par vienu no vērienīgākajiem gada pasākumiem, šogad dalībniekus un viesus sagaida ar īpašiem piedāvājumiem. Tos sarūpējuši Daugavpils tūrisma objekti un uzņēmēji.

Ar Hariju Vucinu, kas ir “Muzikālās bankas” Daugavpilī sākotnējās idejas autors, tiekamies ceturtdienas rītā pasākuma norises vietā – Daugavpils Olimpiskajā centrā.

„Viss kā parasti ir smuki, grandiozi un biļešu jau sen nav. Olimpiskajā centrā ir ap 2000 sēdvietas, bet tas vēl nav viss. Vēl ir arī mākslinieki. Pasākums ar katru gadu aug.”

Daugavpils Olimpiskajā centrā pilnā sparā valda rosība, jo jau ceturto gadu te notiks lielais “Muzikālās bankas” finālšovs.