Rīgas domes pašreizējā vadība ir saglabājusi jau iepriekš ieviesto bezmaksas ēdināšanu skolās un bērnudārzos, arī atlaides sabiedriskajā transportā un ēku fasāžu renovēšanas programmu – šos domes darbus intervijā Latvijas Radio pozitīvi vērtēja iepriekšējais Rīgas mērs, Rīgas domes deputāts no Gods kalpot Rīgai Oļegs Burovs.

Negatīvi viņš vērtē to, ka Rīgas mērs Mārtiņš Staķis no Par progresīvie publiskās izpausmēs esot daudz ko pārņēmis no kādreizējā Rīgas mēra Nila Ušakova, taču esot šauri politizēts un strādājot tikai savam elektorātam, lai gan jābūt saimnieciskam un jāstrādā visu rīdzinieku labā.

Burovs teica, ka jaunieviestie satiksmes ierobežojumi Rīgā radījuši lielus sastrēgumus, kas vēl vairāk palielināsies septembrī, atsākoties mācībām skolās. Jaunajā domes sasaukumā izpildvaras viedokli neņemot vērā, daudzās domes komisijas ar jauniem deputātiem bez pieredzes pieņemot lēmumus izpildvaras vietā. Šajā domes sasaukumā atsevišķās komiteju sēdēs opozīcijas viedokli ņem vērā, taču pārsvarā nē.

Savā līdzšinējā darbībā domes vadībā Burovs kļūdas nesaskata, bet korupcijas Rīgas domē neesot jau sen.