Ļoti būtiski atcerēties, ka - līdzīgi kā fiziskas sāpes - arī emocionālas ciešanas var mazināt, meklējot un saņemot piemērotu atbalstu.Šis ir galvenais vēstījums, kas caurauž dziedātājas Katrīnas Gupalo jauno videoklipu, kas tapis sadarbībā ar krīžu centru "Skalbes".

Klipa pamatā ir savulaik pašai dziedātājai smagā posmā sarakstītā dziesma "Agonija", kas atspoguļo ļoti tumšus dvēseles stāvokļus, bet piedāvā arī ceļus, kā no tiem izlauzties. Viens no ceļiem ir savā grūtumā dalīties ar krīzes centra "Skalbes" speciālistiem, zvanot uz bezmaksas atbalsta tālruņiem.

Bet klipa radošajai komandai vēl ir arī citi rosinājumi, kā palīdzēt izkļūt no depresīviem un nomācošiem stāvokļiem, ko, diemžēl, pandēmija ir pamatīgi saasinājusi.

Dziesmu "Agonija" Katrīna Gupalo sarakstīja pirms diviem gadiem, kad viņas pašas dzīvē bija depresīvs posms. Tolaik viņa tikko no klasiskās mūzikas lauka bija pārgājusi uz populāro mūziku, sāka komponēt savas dziesmas, kā viņa pati saka – maksimāli savu dvēseli izvērsa uz āru, bet saskārās ar ļoti nežēlīgu un nesaudzīgu kritiku, kam nebija gatava un ko uztvēra pārjūtīgi sāpīgi.

No apmēram pusgadu ilgušā apātiskā stāvokļa Katrīnu izrāva negaidīts uzaicinājums piedalīties Ziemassvētku koncertos, kas viņā atkal atgrieza enerģiju un šobrīd viņa jau uz savu depresīvo posmu spēj paskatīties kā uz vērtīgu pieredzi savā garīgajā izaugsmē. Bet Katrīna arī labi saprot, cik grūti dažkārt var būt izrauties no bezcerības, ja cilvēks nesaņem nekādu atbalstu un pie cik smagām sekām tas var novest. Īpaši šobrīd, kad dzīvojam daudz attālinātāk viens no otra nekā parasti.

Tāpēc Katrīna tagad dalās ar savu dziesmu un videoklipu un vienlaicīgi popularizē arī ceļus, kas var arī citiem kalpot kā atbalsts.