Klausoties šo albumu, "Auļi" jums ir visapkārt un jūs pats kļūstat par vienu no viņiem – tā grupas "Auļi" jauno albumu raksturo grupas dalībnieks Kaspars Bārbals. Tas ir ļoti būtisks fakts jaunā veikuma saistībā, jo tas izveidots iespaidīgajā "Dolby Atmos" skaņas formātā.

Ja tradicionāli esam pieraduši mūzikas ierakstus dzirdēt stereo variantā, kas skaņu telpiski ierobežo, tad "Dolby Atmos" tehnoloģija nojauc šīs barjeras, radot klausītājam sajūtu, ka skaņa to ietver no visām pusēm. Lai nonāktu līdz rezultātam, grupas dalībnieki daudz eksperimentēja, pētīja un radoši izpaudās, līdz ar to albums ir raibs un eklektisks, bet to vieno grupai raksturīgais bungu un dūdu skanējums.

Lai jaunais albums būtu pieejams visplašākajam klausītāju lokam, "Auļi" to izveidojuši divos formātos – gan visiem ierastajā stereo formātā, gan "Dolby Atmos".Bez speciāla aprīkojuma, piemēram, atskaņota radio viļņos, mūzika skan stereo versijā, bet ja klausītājam mājās ir īpašais aprīkojums "Dolby Atmos" baudīšanai, viņš mūziku dzird neierobežotā plašumā, saklausot arī vissmalkākās skaņu nianses.

Lai panāktu šādu rezultātu, albumam bija arī gana atšķirīgs ieraksta process. Pirms tam tā idejas autors Kaspars Bārbals apmēram pusotra gada garumā bija pētījis "Dolby Atmos" skaņas formātu, pēc tam arī iegādājies atbilstošu aparatūru un programmatūru, lai studiju varētu pielāgot darbam.