Ar Nacionālā Kino centra atbalstu top Ivara Tontegodes mazbudžeta pilnmetrāžas spēlfilma „Anna LOL”. Tas ir patiess stāsts par vidusskolnieces Martas Sofijas Trences piedzīvoto. Ģimenes izjukšana, ballītes un tuvākās draudzenes pašnāvība ir tikai daļa no jaunietes pieredzētā. Kinodarbu plānots pabeigt šovasar, bet jau tagad ir publicēts filmas pirmais treileris.

Patiess stāsts par pieaugšanu, kurā attēlotas mūsdienu jauniešu problēmas. Tā par gaidāmo spēlfilmu stāsta režisors Ivars Tontegode. Norādot, ka temats ir aktuāls Austrumeiropā, kur saduras konservatīvās vērtības ar liberālajām. Kinomākslas darbā runā par sabiedrībā neērtām tēmām, piemēram, par pašnāvību, izvarošanu, LGBT jeb lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu kopienu. Par pamatu spēlfilmai ņemta 12. klases skolnieces Martas Sofijas Trences dienasgrāmata, kurā viņa izklāsta tādus smagus pārdzīvojumus kā ģimenes izjukšana, draudzenes pašnāvība un pašas emocionālais apmulsums.

„Anna LOL” ir viena no divām mazbudžeta spēlfilmām, kuru pērn konkursā atbalstīja Nacionālais Kino centrs. Viens no ekspertu komisijas locekļiem Edmunds Jansons atzīmē Tontegodes enerģiju un vēlmi darboties.

Līdzīgi kā Elzas Gaujas režisētā komēdija “Mamma vēl smaida”, kas ir otra atbalstītā mazbudžeta spēlfilma, „Anna LOL” pirmizrādi plānoto piedzīvot nākamajā gadā.