Piesaistot uzmanību ar absurdām reklāmām vairākās pašvaldībās, kāds uzņēmums par lielu naudu tirgo aizdomīgus uztura bagātinātājus, tā izpētē secināja Latvijas Radio. Pircējus pievilina, solot izārstēt redzes distrofiju, kāju sēnīti, muguras sāpes un citas problēmas. Uztura bagātinātāju tirgoņiem divās vietvarās pat izdevies iznomāt bibliotēkas telpas. Nozares eksperti šī uzņēmuma darbībā saskata dažādus iespējamus pārkāpumus.

Reklāma: Meitas bērēs pat nopriecājos, ka man bija slikta redze, jo līgavainis viņai iedūra ar šķērēm, iedurot tās viņai tieši krūtīs. Meitai no pirmās laulības palika divi bērni. (..) Bet jūsu naturālos līdzekļus es sāku lietot, lai vismaz mazbērnus es varētu labāk saredzēt. Redzamies mēs reti, tāpēc katra tikšanās ir svarīga un vēlos iegaumēt tās detaļas. Tomēr tālredzības un tīklenes distrofijas dēļ objekti bija izplūduši. Līnijas bija izliektas un es vispār neko nevarēju redzēt perifērijā un tuvumā. Bet pēc jūsu preparātu lietošanas mana redze ir tik ļoti uzlabojusies, ka es pat nenēsāju tuvredzīgās brilles.

Septembra sākumā vairāku Latvijas pašvaldību iedzīvotāji pastkastēs saņēma krāsainus bukletus. Tajos vairākos atvērumos publicēti dažādi līdzīgi stāsti tam, kāds skan ieraksta sākumā. Tā, starpcitu, esot kāda Fēliksa no Austrijas pieredze. Bukleta pirmajā lapā gozējas kāds logo ar uzrakstu „WellMed Club”. Uzņēmuma izplatītie brīnumainie preparāti, par kuriem stāsta reklāma, ir uztura bagātinātāji, kam piedēvētas dažādas pārsteidzošas īpašības. Tie ārstējot urīna nesaturēšanu, sēnīti, muguras sāpes, redzes problēmas, arī dzirdes traucējumus un potences problēmas. Bez tam, preparāti nav nekur tālu jāmeklē – bukletā reklamē arī klātienes konsultācijas vairākās pilsētās. Tostarp arī Salaspils pašvaldības bibliotēkā. Pasākumu klātienē apmeklēja arī Latvijas Radio.