Labsirdīgi pasmejoties par dažādām neveiklām dzīves situācijām, jaunā rakstniece Krista Betija izdevusi savu debijas grāmatu pusaudžiem par neveiklo meiteni Kimu un viņas skolas gaitām. Autore uzsver, ka katram cilvēkam dzīvē gadās mulsuma pilnas situācijas, taču par tām pārdzīvot nav vērts. Atzinīgus vārdus jaunajam iespieddarbam velta gan pieredzējusi bērnu grāmatu autore, gan arī redaktore, uzsverot, ka Kristas Betijas darbs ir īpašs.

Jaunās rakstnieces Kristas Betijas debijas grāmata pusaudžiem "Kima – mana neveiklā dzīve" ir stāsts par 14 gadus vecu meiteni, kura jaunā skolā ir apņēmības pilna sadraudzēties ar klasesbiedriem, saņemt skolotāju uzslavas un arī iegūt zēna uzmanību, taču jau pirmā skolas diena izvēršas ne pēc labākā scenārija – nokavēta daļa no svinīgās ceremonijas, noticis neveikls atgadījums ar skolas direktoru un vēl piedevām Kima svētku kleitā apsēžas uz košļājamās gumijas.

Autore stāsta, ka darba varone neievēro etiķeti un itin bieži iekuļas mulsuma pilnos notikumos. Stāsts par pusaudzi ir izdomāts, taču Krista Betija atzīstas, ka darbu radījusi arī daļēji iedvesmojoties no savas dzīves.

Atzinīgus vārdus autorei izsaka arī grāmatas redaktore Daina Grūbe, uzsverot, ka Krista Betija ir īpaši talantīga. Viņa norāda, ka jauni rakstnieki savus pirmos darbus pārsvarā vēlas rakstīt par nopietnām un smagām tēmām, taču Krista Betija izvēlējusies sacerēt grāmatu par pusaudžiem un viņu aktuālām problēmām.

Redaktore stāsta, ka Kristas Betijas potenciālu pamanījusi jau iepriekš – tad, kad bija publicēts jaunietes pārtulkotais ārzemju autores Dženijas Hanas romāns „Visiem zēniem, kurus esmu mīlējusi”.

Ar daudziem vaļaspriekiem bagātā jaunā rakstniece, kurai patīk nodarboties gan ar džudo un kikboksu, gan spēlēt klavieres, par meiteni Kimu neatmet domu uzrakstīt turpinājumu. Taču tagad, paralēli studijām augstskolā, jau ir ķērusies klāt pie jaunu darbu rakstīšanas, un viens no tiem būšot pusaudžu detektīvstāsts.