Ne ar ko nesajaucams, savs un ļoti oriģināls rokraksts mūsu mākslā ir Jurim Dimiteram. Vislabāk viņu pazīst kā plakātistu, bet viņš arī glezno dažādās tehnikās, veido skulptūras, fotografē, un izlase no tā visa būs skatāma viņa personālizstādē, kas sākies 22.novembrī galerijā „Museum LV”.

Izstāde saucas „Mana laika zīmes”, tā iekārtota abos muzeja stāvos, un tajā eksponēti darbi, tapuši aptuveni 50 gadu ilgā periodā.

Iecerot izstādi, Jurim Dimiteram bija sava oriģināla ideja, kā izstādi iekārtot, taču dzīve ieviesa korekcijas. Mūžībā aizgāja viņa mamma – leģendārā Džemma Skulme, un Juris Dimiters izstādes scenogrāfiju veidot uzticēja Jūlijai Jeresjko, galerijas Museum LV vadītājai. Izstāde iekārtota abos muzeja stāvos un izseko Jura Dimitera radošajai darbībai, sākot no pagājušā gadsimta 60. gadiem līdz mūsdienām.

Pirmā ir iepazīšanās zāle ar viņu un te skatāms arī kāds ļoti, ļoti agrīns viņa veikums – zīmējums, ko pats Juris Dimiters raksturo kā savu pirmo mēģinājumu plakātu mākslā. Uz tā lieliem burtiem rakstīts „PSRS” latviešu un krievu valodā un šiem uzrakstiem pa vidu iezīmēti pīles portreti. Apakšā paraksts – Juris.