Jaunas formas audioteātris, elektroniskā mūzika, eksperimenti un vēl līdz šim neizmantotas iespējas, ko var paveikt ar skaņu virtuālajā pasaulē –  tā var raksturot uzņēmumu, kas bāzējas Liepājā un Rīgā. "Dirty Deal Audio" strādā reklāmas un inovāciju jomā, iesaistās projektos, kas maina sabiedrību un izpratni par skaņas pasauli.

"Dirty Deal Audio" vada Kristaps Puķītis. Viņš saka, ka tas ir gan uzņēmums, gan kopiena ar mūziķiem.

"Esam organizējuši neskaitāmus koncertus un tīklošanās vakarus, Baltijas mēroga nometnes.  Mūsu komanda ir 100% skaņa, mēs esam piesūkušies ar skaņu. Visa ikdiena ir skaņa un mūzika," saka Puķītis.

Uzņēmums ir Latvijas Investīciju attīstības aģentūras Liepājas biznesa inkubatora dalībnieks jau pēdējos divus gadus. Ir bijusi iespēja iegādāties tehnisko bāzi, lai varētu veikt savus eksperimentus un sniegt telpiskās skaņas pakalpojumus klientiem. 

"Pēdējos sešus gadus mēs diezgan cītīgi strādājam reklāmas industrijā, mums ir divas studijas Rīgā, apkalpojam gan vietējos, gan ārvalstu klientus – komponējam mūziku, taisām skaņas dizainu, rakstām balsis un darām to ļoti labi. Esam labi novērtēti," stāsta Puķītis.

Pirms trīs gadiem uzņēmumā saprata, ka jāsper nākamais solis darbā ar skaņu.

"Konsultējoties ar kolēģi Itālijā, mēs sapratām, ka mūsu virziens ir telpiskā skaņa. Cītīgi mācāmies, eksperimentējam un attīstām sev jaunu pakalpojumu, lai varam apskaņot virtuālo realitāti, 360 grādu video, telpas ar daudzskaļruņu sistēmām, lai mēs varam kopēt ikdienas skaņu un pārnest uz šo daudzskaļruņu telpu, gan komponēt telpiskās skaņas mūziku, tieši "ambisonics" skaņas formāta mūziku un meklēt jaunus veidus, kā mēs klausāmies mūziku," skaidro Puķītis