Nacionālā apvienība «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» un Latvijas Reģionu apvienība februārī izveidoja kopīgu sarakstu startam Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās pēc tam, kad pretēji iepriekš spriestajam par vienotu startu neizdevās salīgt pārējām Rīgas opozīcijas partijām.

Atšķirībā no Latvijas Reģionu apvienības nacionālajai apvienībai ir ilga pieredze Rātsnamā. Apvienība izveidota pirms desmit gadiem, ir ceturtais lielākais politiskais spēks Saeimā, strādājusi dažādu kombināciju valdībās, bet kā savu jājamzirdziņu vienmēr uzturējusi saukli, ka nekad nestrādās kopā ar «Saskaņu».

Nacionālās apvienības un Reģionu apvienības kopīgā saraksta pirmais numurs Rīgas domes vēlēšanās ir politikā pieredzējušais Einārs Cilinskis. Par politiski pārāk veiksmīgu gan viņu nosaukt nevarētu, jo, iespējams, ka tikpat daudz amatu, kuros viņš ir pabijis, arī gājuši secen - ar neveiksmēm vēlēšanās un virzīšanu uz ministru posteņiem.

Otrais numurs Rīgas sarakstā ir jurists Eduards Smiltēns, kas atšķirībā no Cilinska ir nomainījis virkni partiju. Bijis deputāts 10. un 11. Saeimā, bet pēdējos sešus gadus politiski viņam nav pārāk veicies.

Trešais numurs ticis politikā mazāk zināmajai Jauno zinātnieku apvienības valdes priekšsēdētājai un Valsts prezidenta ārštata padomniecei Ievai Siliņai.

Sarakstā ir vairāki bijušie Rīgas domnieki, piemēram, Dainis Locis, Ieva Holma, Ģirts Lapiņš, Jurģis Klotiņš. Arī Torņakalna attīstības biedrības vadītājs Valdis Gavars, kas savulaik bijis Rīgas domē no «Vienotības» saraksta. Nacionālās apvienības un Reģionu apvienības blicei pieslējies arī bijušais KPV LV biedrs Roberts Spručs.

Vēlēšanu sarakstu papildina arī nacionālās apvienības politiķa zemkopības ministra Kaspara Gerharda komanda – padomnieks Edvards Ratnieks un biroja vadītājs Jānis Eglīts, kas kuluāros tiek dēvēts par ietekmīgāku cilvēku Zemkopības ministrijā nekā pats Gerhards.

Tāpat rīdzinieku izvēlei piedāvāta juriste Ieva Brante un aktieris un uzņēmējs Ivars Auziņš.

Divas trešdaļas kandidātu ir vīrieši, vidējais vecums – 45 gadi, pārsvarā rīdzinieki un no Pierīgas, bet pa kandidātam arī no Limbažiem, Gulbenes un Līgatnes.