Nacionālā savienība „Taisnīgums” ar startu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās piesaka vēlmi par latviskāku Rīgu bez iebraucējiem un ideju par Rīdzinieku banku skaidrākām pašvaldības finanšu plūsmām. Nacionālā savienība „Taisnīgums” gan var rēķināties ar vēlētāju atbalstu, kas nesasniedz pat 1%. Partijas kontā arī nav līdzekļu savu ideju popularizēšanai reklāmās.

Nacionālās savienības „Taisnīgums” pārstāvji, esot vieni no 15 kandidātu sarakstiem Rigas domes ārkārtas vēlēšanās, piesaka sevi kā jaunpienācējus cīņā par varu galvaspilsētā. Partijas vēsture gan ir senāka. Tās priekštece bija 2000. gadā dibinātā Latvijas Nākotnes partija. Tās aktivitātēm apstājoties, pēc vairākiem gadiem tapa apvienība „Taisnīgums”, kuras darbības publiskā sadaļa vairāku gadu garumā iezīmējusies ar protesta akcijām pret imigrantiem un viesstrādniekiem. Partija 2017. gadā neveiksmīgi startēja Liepājas domes vēlēšanās, toreiz par šo sarakstu nobalsoja 740 liepājnieku vai 3,40% balsstiesīgo. Atbilstoši socioloģisko aptauju datiem izredzes Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās vērtējamas pavisam tuvu nullei. Pētījumu centra SKDS nesen pēc sabiedrisko mediju pasūtījuma rīkotā aptaujā noskaidroja, ka par nacionālo savienību „Taisnīgums” gatavi balsot ap 0,2% vēlēšanu dalībnieku.

Saraksta līderis ir zobārsta prakses vadītājs Vilnis Strods, kuram seko Attīstības finanšu institūcijas „Altum” projektu vadītājs Andrejs Krūmiņš. Tālāk kandidātu sarakstā savirknēti Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes inspektors Pēteris Buks, SIA „JS Consult” valdes priekšsēdētājs Jānis Suipe, Latvijas Nacionālā arhīva galvenais arhivārs Mārtiņš Taurītis, SIA „ATEA Global Services” sistēmu administrators Jānis Adijāns, kā arī "Citadele bankas" IT speciālists Kārlis Saliņš.