Sabiedrisko mediju labdarības maratons "Dod pieci!" ir noslēdzies, un šogad kopīgiem spēkiem tajā saziedoti 451 189 eiro. Visi labdarības maratonā iegūtie līdzekļi tiks novirzīti riskam pakļautu bērnu un jauniešu atbalstam.

Sabiedrisko mediju labdarības maratons "Dod pieci!" šogad aicināja palīdzēt riskam pakļautiem bērniem un jauniešiem. Vecrīgā, Doma laukumā, izbūvētajā stikla studijā uz 158 stundām tika ieslēgts Latvijas Radio 5 ētera personība Toms Grēviņš, lai pirmo reizi "Dod pieci!" vēsturē viens pats atskaņotu tikai par ziedojumiem izvēlētās dziesmas. 

Jau labdarības maratona laikā bezpeļņas organizācijas Latvijā, kas apņēmušās īstenot šī gada mērķi, saņēmušas vairāk nekā 100 palīgā saucienus no jauniešiem, kam nepieciešams gan emocionāls atbalsts, gan praktiska palīdzība. “Dod pieci!” 158 stundu laikā uzklausījis daudzus ziedotājus, tēmas ekspertus, sabiedrībā zināmus cilvēkus un tos, kuri paši savulaik bijuši jaunieši un saskārušies ar grūtībām. “Dod pieci!” rīkotāji nosūtījuši atklātu vēstuli valsts augstākajām amatpersonām par atbalstu riskam pakļautiem bērniem un jauniešiem, iekļaujot deviņus priekšlikumus un aicinot uz tiem rast atbildes. “Dod pieci!” komanda saka lielu paldies ikvienam ziedotājam par atbalstu šī gada labdarības maratona mērķa īstenošanai – palīdzēt jauniešiem, kurus līdzcilvēki izvēlas neredzēt!