Atmiņām kā ļoti būtiskai mūsu identitātes daļai savā jaunajā personālizstādē pievēršas māksliniece Laura Veļa.Kā atmiņas mūs ietekmē, cik tās objektīvas un subjektīvas, ko tās vēsta par mūsu personību – šie ir jautājumi, kas interesē pašu mākslinieci un ko viņa apspēlē arī savā jaunajā izstādē „Prāta defragmentācija”. To atklās 13.februārī galerijā „Māksla XO”.

Gan par jauno izstādi, gan par to, kā Laura pati vērtē savu soli – vienā brīdī kardināli izmainīt savu dzīvi un no programmētājas kļūt par mākslinieci – plašāk ierakstā.

„Kad es pētīju laiku, tad es sapratu, kas ir viens no vis vis sarežģītākajiem filozofijas jēdzieniem un arī ļoti sarežģīts fizikas jēdziens, jo ļoti daudzi gudri prāti ir kļūdījušies," atzīst Laura Veļa.

Jau vairākus gadus Lauru Veļu padziļināti interesē laika jēdziens. Viņa par to ļoti daudz lasa un iedziļinās dažādos skatu punktos un viena no viņas atziņām ir, ka – mēs joprojām nevaram pateikt, ka par 100% zinām, kas ir laiks. Bet šo jēdzienu, protams, var dažādi apspēlēt, un savā jaunajā izstādē māksliniece to dara savu atmiņu kontekstā.