1.jūlijā koncertzālē „Lielais dzintars” gaidāms vērienīgs multimediāls koncerts „Gadalaiki”. Īpašā koncertā varēs baudīt klasiskās mūzikas hitus, ko papildinās iespaidīgs Latvijas vadošo mākslinieku radīts gaismu un video šovs. Koncertā uz skatuves kāps  pianists Vestards Šimkus, vijolniece Darja Smirnova un Liepājas kamerorķestris. Skanēs Antonio Vivaldi un Pētera Vaska mūzika.

Multimediāls koncerts „Gadalaiki „ Liepājā ir ilgi gaidīts un atlikts notikums, ko neļāva īstenot pandēmijas ierobežojumi, stāsta rīkotāja Liene Dāvida. Tagad situācija ir  mainījusies un ieceres var piepildīties. Veidojot koncertprogrammu, šķitis, ka ar to vien nepietiek un Gadalaiku ideja papildināta ar vēl viena komponista mūziku un gaismas projekcijām, turpina Liene Dāvida.

Gaismu mākslinieks Mārtiņš Feldmanis stāsta par savām sajūtām un Pētera Vaska mūziku. Gaismas veidojas asociatīvi, uzsver mākslinieks. 

Koncertā klausītājiem būs iespēja baudīt arī Antonio Vivaldi „Gadalaikus” Liepājas kamerorķestra izpildījumā, bet dabas un sadzīves ainavu projekcijas veidos Artis Dzērve, Ineta Sipunova, Viktors Keino un Andris Vētra.

Iecerēts, ka tiks veikts arī multimediālā koncerta ieraksts, kas kādu dienu varētu kļūt redzams plašākai publikai interneta vidē. Koncerta rīkotāji pieļauj, ka projekts kādu dienu varētu nonākt arī Cēsīs un Rēzeknē. 

Latvijas izcilākie video mākslinieki Artis Dzērve, Ineta Sipunova, Vikijs (Viktors Keino) un Mīnus Astoņi (Andris Vētra) katrs savam gadalaikam gatavo īpašu 3D video performanci, kas slavenajai Vivaldi mūzikai piešķirs papildu dimensiju.