Liepājas 17.–19. gs. interjera muzejā 3.maijā atklās Viktorijas laika porcelāna izstādi, kurā būs aplūkojami Anglijas, Vācijas, Francijas un Krievijas impērijas porcelāna izstrādājumi no Zuzānu kolekcijas. Greznie porcelāna trauki un dažādas, arī visai pikantas un intriģējošs figūriņas būs apskatāmas muzeja otrajā stāvā, 19. gs. Stendera ģimenes priekšistabā līdz pat 1.oktobrim.

Liepājas 17.-19. gs. interjera muzejs papildinājis savu ekspozīciju ar Viktorijas laika porcelāna izstādi, kas tagad harmoniski iekļaujas muzeja tēlā, kas stāsta par vairāku gadsimtu notikumiem, dzīves veidu un rāda interjera priekšmetus. Muzeja direktore Ieva Dzintare atklāj, kā tapusi iecere par izstādi.

Sadarbojoties ar Zuzānu kolekcijas pārstāvjiem, izdevies atlasīt piemērotus porcelāna priekšmetus. Izstādē atklājas ne tikai dažādi porcelāna trauki un figūriņas, bet arī tēmas, par ko vēsta šie Viktorijas laika košie un izsmalcinātie porcelāna darinājumi, kas nākuši no dažādām valstīm un porcelāna ražotnēm, arī no Latvijas. Muzeja vadītāju pārsteidzis seno mākslas priekšmetu mūsdienīgums.