Ikgadējo rubriku „Cilvēks ziņu virsrakstos” šoreiz sākam ar notikumu, kuru gaidīja visa pasaule un kuram sekojot, pagājis arī viss aizvadītais gads. Proti – pasaule un Latvija beidzot sagaidīja ilgi gaidītās vakcīnas pret Covid-19. Būt vienai no divām pirmām vakcinētājām Latvijā bijis uztraucoši, jo pirmos dūrienus uzmanījuši desmitiem kolēģu, mediju un slimnīcas administrācijas pārstāvju acu pāru. Par vakcināciju pret Covid-19 saruna ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas, Latvijas infektoloģijas centra, infektoloģijas poliklīnikas medicīnas māsu Ludmilu Korlašu.

"Esmu Ludmila Korlaša. Esmu medmāsa Rīgas Austrumu slimnīcā. Medmāsas stāžs man ir 44 gadi, bet pēdējos trīs gadus es strādāju tieši uz vakcīnām Latvijas Infekoloģijas centrā," iepazīstina Ludmila Korlaša.

Ludmila pirms intervijas neslēpj satraukumu – viņa ir darītāja un nevis tā, kura plātās ar paveikto. Ludmila Korlaša Latvijas vēsturē paliks ar to, ka ir viena no divām medicīnas māsām, kura Latvijā pirmā vakcinējusi pret Covid-19.