Pusaudžu vecums ir ļoti svarīgs dzīves posms, jo tajā piedzīvotais ļoti spēcīgi ietekmē visu turpmāko cilvēka dzīvi, ir pārliecināta režisore Marta Elīna Martinsone, kura tikko sākusi darbu pie savas pirmās pilnmetrāžas spēlfilmas, un tā būs pusaudžu komēdija.

Filma vēstīs par laiku pirms 20 gadiem, kad ar nepacietību un bailēm tika gaidīta jaunā tūkstošgade, un tās centrā būs trīs 9. klases skolnieces – Sarmīte, Sveta un Katrīna.

Marta Elīna Martinsone ir teātra un kino režisore, arī vairāku pazīstamu filmu scenārija līdzautore. To vidū ir Alises Zariņas filma „Blakus”, kas pērn saņēma Lielā Kristapa balvu par labāko scenāriju un kuras autores tika īpaši slavētas par filmas dzīvo un dabisko valodu, kas latviešu kino ir reta parādība.

Vēl pirms tam Marta Elīna Martinsone saņēma „Lielo Kristapu” kā Labākās studentu filmas autore par īsfilmu „Viesturs Kairišs iznāk no meža”.

Kādas ir Martas Elīnas tālākās ar kino saistītās ieceres, kā norit darbs pie šobrīd aktuālās pusaudžu komēdijas un kādēļ tai dots nosaukums „Tizlenes”?