Mītiņā Vecrīgā pret vakcināciju un ierobežojumiem piedalījās ne vairāk kā trīs ar pus tūkstoši cilvēku. Tā Latvijas Radio informēja policijas priekšnieka vietnieks Andris Zellis. Pasākums noticis kontrolēti un salīdzinoši mierīgi. Ierosināti divi kriminālprocesi – viens par uzbrukumu policistam, otrs - par izsistu stiklu policijas automašīnai. Likumsargi vēl vērtēšot vai ierosināt lietas pret pasākuma rīkotājiem.

Vidzemes augstskolas rektors, politologs Gatis Krūmiņš šorīt Latvijas Radio1 programmā „Labrīt!” atzina, ka vakar Vecrīgā pulcējās salīdzinoši daudz cilvēku. Turklāt ir manāma tendence pieaugt dalībnieku skaitam šādos protesta pasākumos. Iemesls tam – neapmierinātība ar pastāvošo kārtību,

Vidzemes augstskolas rektors, politologs Gatis Krūmiņš Latvijas Radio atzina, ka vakar Vecrīgā pulcējās salīdzinoši daudz cilvēku. Turklāt dalībnieku skaitam šādos protesta pasākumos ir tendence pieaugt. Iemesls tam – neapmierinātība ar pastāvošo kārtību,  tostarp pandēmijas dēļ ieviestajiem ierobežojumiem, arī vakcinācijas procesu, un vēlme pēc pārmaiņām.

Arī politologs Filips Rajevskis šorīt Latvijas Radio1 programmā Labrīt atzina, ka salīdzinoši 18. augusta vakara pasākumā piedalījies vērā ņemams cilvēku skaits un šī augošā tendence esot satraucoša. Valdībai tas esot signāls uzlabot ne tikai komunicēšanu ar sabiedrību, bet arī konkrētu rīcību jautājumos, kas skar visu sabiedrību, tostarp, vakcinēšanos pret Covid-19.