Pasaules kauss futbolā veiksmīgi noslēdzies, taču futbola dzīves vadītājiem vismaz Eiropā jau jāsāk domāt par nākotni, jo jau martā sāksies 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs. Sākoties kvalifikācijai, neizbēgami atkal aktualizēsies jautājums par stadionu infrastruktūru Latvijā, kas neatbilst prasībām. Jautājums par stadionu ziņu virsrakstu augšgalā jau bija septembrī, kad Latvijā viesojās Eiropas futbola jumtorganizācijas UEFA vadītājs Aleksandrs Čeferins, bet vēlreiz tas tika aktualizēts Pasaules kausa priekšvakarā.

18. novembra vakarā sociālās saziņas vietnē "Twitter" izskanēja ziņa, ka Islandes izlase atsakās aizvadīt Baltijas kausa maču Daugavas stadionā Rīgā nekvalitatīva seguma dēļ. Stadiona darbinieki naktī darīja visu iespējamo, lai laukumu sagatavotu pienācīgā kvalitātē un spēle nākamajā dienā varēja notikt, taču jautājums par stadionu infrastruktūru atkal aktualizējās pats no sevis. Daugavas stadions iepriekš kritizēts par laukuma kvalitāti un ļoti spilgti to raksturo šis RFS aizsarga Vitālija Jagodinska komentārs no pirmsspēles treniņa augustā, kad RFS spēle UEFA Konferences līgas kvalifikācijā no Daugavas stadiona tika pārcelta uz "Skonto" stadionu.

Latvija faktiski ir vienīgā valsts Eiropā, kurai nav UEFA 4. kategorijas stadiona. Šādas kategorijas stadionā drīkst aizvadīt nacionālo izlašu un Eirokausu spēles, savukārt stadions nepieciešamo kategoriju iegūst, izpildot UEFA definētas tehniskās prasības. Daudzviet Eiropā pilnīgi normāla prakse ir apsildāms laukums, lai zālāju varētu uzturēt pieņemamā kvalitātē arī aukstā laikā. Daugavas stadionā šādas sistēmas līdz šim nebija, kas radīja problēmas novembrī, taču stadiona vadītājs Daniels Nātriņš Latvijas Radio norādīja, ka sākts iepirkums par laukuma rekonstrukciju.