Latvijā notiek haoss un vājprāts gandrīz katrā jomā, ko vada valdība, tostarp arī vakcinācijas procesā, intervijā Latvijas Radio teica Latvijas Zaļās partijas deputāts no ZZS Saeimas frakcijas Edgars Tavars (attēlā).

Viņš norādīja, ka opozīcija iesniegusi vairāk nekā 100 priekšlikumu, taču valdība tos neņemot vērā. Neesot citas iespējas, kā prasīt premjera Krišjāņa Kariņa demisiju un veidot jaunu valdību.

Tavaram gan neesot lielu cerību, ka šodien, 15. aprīlī, notiks premjera demisija, bet liela nozīme būšot Valsts prezidentam, kam būtu jāaicina partijas kopā apspriest iespējamo premjera maiņu.

Tavars uzskata, ka jaunajam premjeram jānāk no uzņēmēju vidus un jābūt labam krīzes menedžerim. Viņaprāt, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā tādi uzņēmēji ir. Kā norādīja Tavars, izmaiņas valdībā varētu ieviest jebkura lielā koalīcijas partija, piemēram, Jaunā konservatīvā partija.

"Valdību varētu vadīt arī bezpartejisks ministrs, galvenais, lai viņš spētu valsti izvest no krīzes un izbeigtu līdzšinējo valdības rīcības imitāciju," teica Tavars.