Jūrmalā ar nodokļa atlaidēm un citiem labumiem "nopērk" vēlētāju labvēlību un turpina iekarot kāpas, bet skaļus korupcijas skandālus vairs nedzirdam. Jūrmalas Aizsardzības biedrības līderis un domes deputāts Uldis Kronblūms ("Tev, Jūrmalai") vēlas, lai visa nodokļu maksātāju nauda tiktu ieguldīta pilsētas attīstībā un kāpu zona saglabātos neskarta.

Latvijas Radio uz interviju bija aicinājis Jūrmalas domes priekšsēdētāju, Zaļo un Zemnieku savienības politiķi Gati Truksni. Nedēļu ilgās sarunās ar domes pārstāvjiem Truksnis sākotnēji akceptēja tikai tiešraides interviju studijā, tad izdomāja, ka intervijas laiks viņam ir pārāk agrs, bet beigās no sarunas atteicās pavisam un kategoriski. Par spīti daudziem korupcijas skandāliem Truksnis ir ne tikai noturējies mēra krēslā, bet pat audzējis vēlētāju atbalstu, jo vēlēšanās par viņa sarakstu nobalsoja vairāk nekā puse jūrmalnieku. Ar ievērojamām nekustamā īpašuma nodokļa atlaidēm un dāsniem pabalstiem par tādu pilsētnieku atbalstu varbūt var arī nebrīnīties.

Tā kā Truksnis atteicās no intervijas Latvijas Radio, uz sarunu tika uzaicināts Trukšņa asākais opozicionārs – Jūrmalas Aizsardzības biedrības līderis un domes deputāts Uldis Kronblūms no saraksta "Tev, Jūrmalai".

Intervijā Kronblūms stāstīja, ka vēlētos, lai visa nodokļu maksātāju nauda tiktu ieguldīta pilsētas attīstībā, nevis tikai, ka iedzīvotāji tiek "nopirkti" ar sabiedriskā transporta atlaidēm.