Kim? Laikmetīgās mākslas centrā ir apskatāma grupas izstāde „Aukstais laiks ārpus eņģēm” un dāņu mākslinieces Stīnes Dejas personālizstāde „Pēdējā cerība”. Izmantojot dažāda veida eksponātus un audiodarbus, izstāžu dalībnieki dod iespēju ieskatīties „krionikā” jeb šķietami zinātniskā metodē, kas paildzina dzīvi, iesaldējot cilvēku. Uzmanība pievērsta arī Viljama Šekspīra lugai „Hamlets”, jo tā laika notikumi kaut kādā ziņā ir analoģiski ar mūsdienu. Izstādes var apmeklēt tikai iepriekš piesakoties.

 

Izstādē „Aukstais laiks ārpus eņģēm” ir apvienoti vairāku mākslinieku, kuratoru un rakstnieku darbi, kuri sniedz ieskatu „kriotnikā” jeb pseidozinātniskā dzīves paildzināšanas metodē, kas darbojas, iesaldējot cilvēku, tādējādi apturot miršanas procesu. Izstādē uzmanība pievērsta apstādinātu, improvizētu un nepabeigtu dzīvības un laika formu izspēlēšanai.

Viens no izstādes dalībniekiem ir latviešu filozofs Ainārs Kamoliņš, kurš interpretē tekstus un liek tos dažādos kontekstos. Šajā izstādē Kamoliņš ir uzrakstījis tekstu, balstoties uz Viljama Šekspīra traģēdiju „Hamlets”. Izstādes kuratore Zane Onckule stāsta, ka filozofs analizē Šekspīra darbu un meklē analoģijas ar mūsdienām.