Pagājušajā nedēļā Rīgā ar lekcijām uzstājās britu farmācijas zinātņu doktors un uztura pētnieks Pols Kleitons, kurš ir slavens ar kategoriskajiem uzskatiem par pārtikas un farmācijas industriju nodarīto ļaunumu sabiedrības veselībai.
Viņš bezkaislīgi demonstrēja šokējošus skaitļus par visdažādāko slimību un sindromu gadījumu skaita kāpumu, neslēpdams, ka par galveno iemeslu uzskata ātrās ēdināšanas un rafinētās pārtikas milzu lomu mūsu ikdienā. Tāpēc Kleitons ir pārliecināts, ka daudzu slimību ārstēšanā pamatu pamatam jābūt pēc iespējas vienkāršam uzturam.
Ja neviens neieklausīsies, veselības aprūpes sistēmas vairs nespēs risināt ar rietumnieku dzīvesveidu saistītās veselības problēmas un sabruks, brīdina Kleitons.
Latvijas Radio korespondentei Zanei Eniņai pēc lekcijas bija iespēja zinātnieku iztaujāt.
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Komentāri (5)
2. Ārste izraksta acu pilienus pret glaukomu. Aptiekā, izlasa recepti. Sāk minstināties. Mēs jums dosim citas zāles, bet tur tā komponente ir. Kā es varu zināt, ka tur tā komponente ir? Kāpēc man aptiekā nedod zāles , kuras izrakstījusi ārste, bet piedāvā kaut kādas ļevās, kuru termiņš varbūt izgājis, vai tādas kuras nav izpirktas. Pensionāriem muļķiem par savu naudu tās jāizpērk. Kopš kura laika zāles izraksta nevis ārste bet cerbers aiz aptiekas letes? Kāpēc? Latvijā tāds ir farmācijas likums. Tie bija tikai divi piemēri. Tāpēc vārds farmācija, kas Padomju laikos bija cilvēku cerība un glābiņš, šodien pēc farmācijas likuma ieviešanas ir ieguvums ārstiem – naudas rausējiem, bet pacientiem tas ir lamu vārds un lāsts. Lāsts slepkavām!!!
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X