Sankcijas pret Krieviju un to ievērošana būs viens no galvenajiem jautājumiem, ko šajās dienās vizītē Baltijas valstīs apspriedīs Eiropas Savienības komisāre finanšu tirgu jautājumos Mareida Makginesa. 20. jūlijā viņa ierodas Lietuvā, bet rīt, 21. jūlijā, apmeklēs Rīgu.
Pirms komisāres došanās ceļā mūsu korespondents Briselē Artjoms Konohovs apsprieda ar viņu gan jautājumu par tranzītu uz Kaļiņingradu, gan arī to, cik efektīva līdz šim ir bijusi cīņa ar naudas atmazgāšanu un oligarhu īpašumu iesaldēšana.
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!
Draugiem.lv Facebook Twitter