Rīgā politiski represēto biedrība saņēmusi vairāk nekā 1300 eiro rēķinu par komunālajiem pakalpojumiem. Organizācijā par to ir neizpratnē, apgalvojot, ka vairāk nekā pusgada laikā telpas ir izmantojuši tikai retu reizi. Lai problēmu sakārtotu, viņi vairākkārt vērsušies Rīgas domē, taču to atrisināt tā arī nav izdevies. Savukārt vietvaras vadība problēmu nesaredz, norādot, ka dara visu iespējamo, lai represētajiem palīdzētu.

"Šeit ir manas atmiņas par mūsu ģimeni. 1949. gada 25. martā agri no rīta mani modināja raudoša mamma un mēģināja mani ģērbt. Ir darbi, kur ir attēlota Sibīrijas skola. Ir darbi, veltīti brīvības cīnītājiem."

Rīgas Latgales priekšpilsētas politiski represēto biedrības vadītājs Andrejs Visvaldis Pūriņš pastāstīja par vairāku organizācijas biedru ģimeņu fotogrāfiju, vēstuļu un dokumentu kopijām, kā arī par mākslinieka Jāņa Ploriņa auduma kolāžām. Lai gan visas vēsturiskās liecības esot pašvaldības īpašumā, to turpmākais liktenis nav skaidrs.

Biedrība ir saņēmusi iespaidīgu rēķinu par komunālajiem pakalpojumiem. Par laiku no pērnā gada pavasara līdz decembrim pašvaldība prasa vairāk nekā 1300 eiro. Vairāku stāvu ēkā, kas atrodas Daugavpils ielā 31, biedrība īrē 57 kvadrātmetrus.