Noslēdzoties Rīgas cirka skolas mācību gadam, būs skatāma izrāde "Pasaki man pasaku!". Iestudējums ir stāsts par kādu aizraujošu ceļojumu ar pasaku vilcinu, kurā savijas teātra un cirka elementi. Izrāde tapusi, Rīgas cirka skolas treneriem un audzēkņiem sadarbojoties ar režisori Antru Leiti-Straumi un tā ir adresēta visu paaudžu skatītājiem.

Rīgas cirka skolas audzēkņi cirka arēnā gatavojas nu jau par tradīciju kļuvušajai semestra noslēguma izrādei. Bērni un jaunieši īsi pirms mēģinājuma iesildās - izstaipās, skrien, lec, brīžiem met ritentiņus un gaisa kūleņus. Iestudējumā piedalās audzēkņi vecumā no 7 līdz 17 gadiem. Jaunākie dalās pārdomās un arī emocijās par cirku.

Cirka skolas izrādes stāstu iedvesmojusi grupas "Cosmos" dziesma "Pasaki man un tev", kurā pieminēts pasaku vilciens un daudzi spilgti varoņi. Izrādes režisore Antra Leite-Straume saka, ka tas būs stāsts par kādu vīru, kurš ir noguris no ikdienas steigas un rutīnas, bet nejauši iekāpj pasaku vilcienā bez galastacijas, kas kļūst par aizraujošāko braucienu viņa dzīvē.

Iestudējumā būs vērojamas tādas cirka disciplīnas, kā akrobātika, gaisa akrobātika, žonglēšana, dažādas līdzsvara disciplīnas un klaunāde. Rīgas cirka skolas pasniedzējs Dmitrijs Pudovs papildina, ka izrādē ar tik lielu dalībnieku skaitu netrūkst arī izaicinājumu.

Rīgas cirka skolas vadītāja Līva Tauriņa stāsta, ka šī būs jau septītā audzēkņu izrāde, bet šoreiz iespēja piedalīties visiem neatkarīgi no vecuma, apgūstamās disciplīnas vai sasniegtajiem rezultātiem.

Cirka skolas izrādes būs skatāmas 5., 6. un 7.jūnijā Rīgas cirkā, kur vienlaikus joprojām iespēja apskatīt arī vēsturisko plakātu un fotogrāfiju izstādi.