Kamēr bija spēkā stingrie ierobežojumi, teātros ritēja spraigs iekšējais darbs pie jauniem iestudējumiem. Nu tie viens pēc otra beidzot sāk ceļu arī pie skatītājiem. Veseli pieci jauni iestudējumi ir pūrā Rīgas Krievu teātrim. Jau šonedēļ sāksies to pirmizrādes – divas no tām būs skatāmas teātra Lielajā zālē, bet trīs pārējās – citos spēles laukumos ārpus teātra.

Pati pirmā ar skatītājiem tiksies Veronika Plotņikova, kas jau šo piektdien piedāvās muzikālā iestudējuma "Par spīti" pirmizrādi.

Galvenokārt labi pazīstamas, bet ļoti dažādu žanru, laiku un noskaņu dziesmas Veronika Plotņikova apvieno savā jaunajā programmā ar nosaukumu "Par spīti". Visas tās savukārt vieno jauni, bieži vien ļoti neparasti aranžējumi, kā arī intonācija, kas aicina dzīvot ar pilnu krūti un azartu. Muzikālā iestudējuma režisors Sergejs Golomazovs izrādi dēvē par izaicinājumu laikam, kurā dzīvojam.

Nākamā pirmizrāde būs veltījums Aleksandra Čaka 120. jubilejai, tas būs kamerstila muzikāli-poētisks iestudējums "Čaks. Rīga. Sieviete". Arī šo izrādi veidojis režisors Sergejs Golomazovs.

Izrādes notiks ārpus teātra, par to skatuvēm kļūs restorāna "Kaļķu vārti" un kafejnīcas "Parunāsim. Kafe’teeka" pagalmi. 21.jūlijas būs iestudējuma pirmizrādes datums.

Trīs pirmizrādes teātris piedāvās arī augustā. Uz lielās skatuves savu dzīvi sāks koncerts "Raimonds Pauls Rīgas Krievu teātrī", jo teātrim ar maestro ir sena un cieša draudzība. Bet divas izrādes taps sadarbībā ar mūzikas un drāmas telpu "OratoriO".