Saglabāt ģimeni pēc vardarbības attiecībās izdodas ļoti retos gadījumos, jo bieži vien cilvēkiem savu uzvedības modeli mainīt ir grūti. Gan varmāka, gan cietušais nereti arī citām attiecībām izvēlas līdzīgus partnerus. Labāki rezultāti ir personām, kas vēlas atgūt bērnu aprūpes tiesības. Tomēr bieži vien šādiem cilvēkiem nepieciešama uzraudzība visas dzīves garumā.

Armandam ir četri bērni – vecākajam ir septiņi gadi, bet jaunākajam gads un desmit mēneši. Atvases dzima attiecībās ar bijušo draudzeni. Diemžēl attiecības nebija pārāk veiksmīgas – pāris bieži strīdējās un nespēja savaldīt savu agresiju.

Armands saprata, ka neveiksmīgās attiecības ir jāpārtrauc. Un nolēma atgūt bērnu aprūpes tiesības. Viņš nomainīja darbu, lai biežāk varētu būt mājās, un sāka apmeklēt uzvedības korekcijas kursus sociālajā dienestā. Izrādās, šādus kursus vīrietis jau divreiz bija izgājis – pirmo reizi īsi pēc attiecību uzsākšanas ar bērnu māti, kurai jau bija divi bērni no citām attiecībām. Diemžēl toreiz kursi vēlamo rezultātu nedeva. Tomēr tagad Armands lepni saka – esmu mainījies.