Šogad jau septīto reizi notiks skatuves mākslas festivāls „Teātris ir visur Kuldīgā”. Trīs dienu garumā festivāls atkal apdzīvos jau labi zināmas telpas Kuldīga, gan radīs jaunas vietas teātra festivāla norisei. Pasākuma programma būs piesātināta ar iespējām mazākajiem skatītājiem, jauniešiem un pieaugušajiem. Gaidāmas gan teātra izrādes, gan muzikāli notikumi, kas norisināsies dažādās Kuldīgas vietās.

Skatuves mākslas festivāls „Teātris ir visur Kuldīgā” notiek jau septīto reizi, tā Kuldīga turpina pagarināt sezonu vecpilsētas apmeklējumam, kas vienkopus pulcē gan vietējos kultūras baudītājus, gan iebraucējus no citām pilsētām. Festivāla norisi atbalsta Kuldīgas novada pašvaldība. Par ilggadējo tradīciju, stāsta Kuldīgas novada domes izpilddirektore Ilze Dambīte-Damberga.

Tā arī šajā reizē festivāls „Teātris ir visur Kuldīgā” notiks dažādās vietās. Ilze Dambīte-Damberga uzsver, ka Kuldīgā profesionālu teātru ierašanās ir notikums, turklāt vairāku dienu garumā.

Festivālu “Teātris ir visur Kuldīgā” rīko Skatuves mākslas producentu fonds ar Kuldīgas novada pašvaldības atbalstu, gandarīta par sadarbību ir festivāla rīkotāja Dana Bjorka, kura stāsta par festivāla norisi dažādās vietās.

Šogad Kuldīgā gaidāma ļoti plaša programma.