Līdz šī gada novembrim Pārresoru koordinācijas centrs aicinājis ikvienu sabiedrības pārstāvi, iestādi vai organizāciju izteikt priekšlikumus un  paust viedokli par Nacionālā attīstības plāna 2021.-2027.gadam pirmo redakciju. NAP2027 pirmo redakciju 26.septembrī atbalstījusi Nacionālās attīstības padome un līdz 8. novembrim nolēmusi to nodot publiskajai apspriešanai. Pārresoru vadītājs Pēteris Vilks izteicies ka šis plāns ir kā ceļa karte ar kompasu reformu virzieniem un investīcijām attīstības šķēršļu novēršanai.

"Cik precīzu un pārdomātu to kopīgi izveidosim, tik atbilstoši attīstībai pieejamo finansējumu nākamajos septiņos gados investēsim," ziņu aģentūrai LETA komentējis P.Vilks.

Šodien raidījumā par NAP 2027 savas pārdomas izteiks Latgales iedzīvotāji, bet no Latgales ievēlētie 13.Saeimas deputāti - Aldis Adamovičs (Jaunā Vienotība), Inga Goldberga (Saskaņa), Andris Kazinovskis (Jaunā konservatīvā partija), Edmunds Teirumnieks (Nacionālā apvienība VL-TB/LNNK) un Janīna Kursīte (KPV LV) - izteiksies par dokumenta būtību un iespēju ietekmēt valsts un reģiona attīstību.

 

Diskusija video formātā: