Latvijas dienasgrāmatu raksta Veronika un Edgars Tabūni. Edgars ir pirtnieks, bet Veronika nodarbojas ar dūlošanu. Tabūni cenšas dzīvot, kā paši saka, saskaņā un cieņā ar sevi un darbu. Veronika un Edgars savā nedēļu garā dienasgrāmatā atklāj, kā dzīvo un saimnieko mežā uz salas, kā gatavojas vasaras saulgriežiem un kur smeļas dzīves enerģiju.

Ar Veroniku raidījuma autore Karina Važnaja iepazinās pirms vairākiem gadiem, toreiz kādu viņas dzīves svarīgu dienu Veronika iemūžināja fotogrāfijās.

"Pēc kāda laika uzzināju, ka Veronika nodarbojas ar dūlošanu – palīdz māmiņām grūtniecības, dzemdību laikā un arī pēc tam. Laiku pa laikam sekoju viņas ierakstiem sociālajos tīklos, un viens no pēdējiem ierakstiem mudināja mani uzrunāt viņu rakstīt dienasgrāmatu. Veronika piekrita ļoti ātri, tiesa uzreiz jautāja – vai varēs to darīt kopā ar vīru Edgaru. Nebiju pret. Edgars ir pirtnieks, abi saimnieko brīvdienu mājā, un kā paši saka, cenšas dzīvot saskaņā ar dabu un sevi," stāsta Karina Važnaja.

Veronika dienasgrāmatu vienreiz rakstījusi bērnībā un otrreiz studiju laikā. Pavisam nesen atradusi vecos ierakstus, pārlasījusi un sadedzinājusi. “Tām emocijām un sajūtām jāpaliek pagātnē,” saka Veronika. Edgars gan dienasgrāmatu nav rakstījis, tomēr savus pārdzīvojumus pierakstījis citā formā – dzejā un nedaudz mūzikā.

Netālu no Rēzeknes, ezera krastā mežā arī atrodas Tabūnu mājas, kur abi dzīvo, saimnieko un uzņem viesus.