Mēs katrs varam palīdzēt reģionālajiem medijiem būt spēcīgiem vietējās sabedriskās domas aizstāvjiem. Latvija krietni iepaliek no pasaules un Eiropas, iepaliekam arī no Igaunijas, cik daudz cilvēki ir gatavi maksāt par saturu internetā. Mediju anatomijā saruna ar Liepājas puses ietekmīgākā medija "Kurzemes Vārds" vadītāju Intu Grasi.

Ziņas par reģionālo mediju nedienām parasti nonāk mūsu redzeslokā ap gadu miju, kad beidzas preses abonēšanas kampaņa un kārtējo reizi ar bažām nākas atzīt, ka lasītāju paliek mazāk. 

Liepājnieki ir labs piemērs tam, kā meklēt ceļu pie tiem lasītājiem, kuriem avīzes lasīšanas paradumi ir sveši. Tiesa ne visai daudzi no mums par labu saturu Internetā ir gatavi maksāt. Lai tuvāk iepazītu kurzemnieku pieredzi, devāmies pie Inta Graša uz "Kurzemes Vārda" redakciju.

Šonedēļ ziņu virsrakstos vai ik dienu lasījām par notikumiem Ogrē, par domes priekšsēdētāja un nu jau bijušās muzeja vadītājas konfliktu, kurā tagad jau iesaisīti daudzi citi pašvaldībā strādājošie. Ogres notikumu attīstība rosina domāt, vai tas būtu iespējams, ja Ogrē, iedzīvotāju interesēs strādātu spēcīgs reģionālais medijs?