Trāpīga sporta spēles gaitas novērtēšana un sportistu snieguma analīze ir tas, ar ko parasti asociējas sporta žurnālista darbs. Un protams, aizrautīga līdzjušana mūsējiem. Bet vai sporta žurnālists drīkst būt kritisks? Vai tam ir jāizgaismo sporta pasaules tumšākie nostūri? Par sporta žurnālistikas aizkulisēm interesējamies raidījumā Mediju anatomija.

Pavisam nesen Latvijas futbola virslīgas spēles aizēnoja kāds ar futbolu ne tieši saistīts notikums – spēles organizators, futbola klubs  "Metta", aizliedza spēles apmeklēt portāla "Sportacentrs.com" akreditētajiem žurnālistiem un liedza arī komentēšanas iespējas.  Pamatojums – neapmierinātība ar atsevišķiem portāla rakstiem un virsrakstiem, kas pēc kluba domām, kā teikts oficiālajā paziņojumā, „liecina par apzinātu atšķirīgas attieksmes izrādīšanu, necieņu un objektivitātes principu pārkāpumiem sporta žurnālistikā”.

Žurnālistiem nebija liegts ierasties stadionā, bet tad bija jāpērk biļete.

Raidījumā analizējam šo situāciju kopā ar "Sportacentrs.com" galveno redaktoru Jāni Celmiņu un Latvijas Žurnālistu asociācijas vadītāju Anastasiju Tetarenko-Supi.