Jauns un precējies. Viņš arī spēlē teātri, lieliski dzied un filmējas. Šovakar Monopolā - Latvijas Nacionālā teātra aktieris Raimonds Celms.

Sarunā Raimonds Celms atklāj, ka nebija nopietni domājis kļūt par aktieri.

"Nodarboties ar teātri man likās kaut kas šausmīgi garlaicīgs. Man bija priekšstats tikai no televizora ekrāna, kur tika rādītas izrādes ar Hariju Liepiņu. Ja man kā jaunam cilvēkam gribējās spēlēt bumbu vai iet uz parciņu ar ģitāru un meitenēm spēlēt dziesmas. Tā vietā izvēlēties lasīt lugas un skatīties, kā citi spēlē lugas, man vispār tādas prioritātes nebija," atzīst Raimonds Celms.

Bet pēkšņi brauc uz Rīgu un stājas Kultūras akadēmijā, izturu pamatīgu konkursu...

"Kaut kādā ziņā es varu ļoti pateikties savai mammai, kura mani nopietni aicināja domāt, ko darīt ar savu dzīvi. Viņa man saka: Raimond, es negribu, ka tu paliec dzīvot pie manis mazā Alūksnē, dodies, sāc savu dzīvi," stāsta Raimonds Celms. "Man viens skolasbiedrs bija mēģinājis stāties aktieros, un viņam nesanāca. Viņš to stāstīja, kā viņam tur gāja. Man bija labs stāsts ko teikt mammai, ka es arī mēģināšu iestāties aktieros. Pat nedomājot, tikšu, vai nē. Vienkārši, ka man ir alibi, ko teikt, ka es tagad braucu uz Rīgu, mēģināšu stāties skolā. 

Patiesībā mēs ar draugiem arī paspējām jautri padzīvot, tad tādā draugu kompānijā un arī nedaudz sekojot vienai meitenei, es arī aizgāju iestāties uz akadēmiju, nemaz nezinot, ko no manis tur prasa un sagaida. Un man kaut kā paveicās..."

Bet jau pirmajā kursā aizrāvies ar aktiermākslu, ļoti iepaticies.

"Mani ļoti iedvesmoja mani pedagogi, kas pret mani bija ļoti mīļi un sirsnīgi, un tas man bija tāds pat kā viņa pārsteigums," tā Raimonds Celms.

Aktieris Raimonds Celms ir beidzis Alūksnes mūzikas skolu, kā arī studējis Latvijas Kultūras akadēmijā Annas Eižvertiņas vadītajā aktieru kursā. Pēc tam uzsācis darbu Nacionālajā teātrī.

Iespējams, ka daudzi Raimondu iepazinuši kā Matīsu izrādē “Svina garša”, par ko viņš bija nominēts "Spēlmaņu nakts" balvai kategorijā "Gada jaunais skatuves mākslinieks". Vēl kādam Raimonds palicis atmiņā no kino pasaules - kā Edgars no “Dvēseļu puteņa” vai kā Leo no spēlfilmas “7 miljardi gadu pirms pasaules gala”.

Tomēr Raimondu iespējams redzēt ne tikai uz teātra skatuves vai kino ekrānos - viņš jau marta sākumā kopā ar mūziķi Matīsu Žilinski iepazīstinās ar Vilim Plūdonim veltītu koncertprogrammu "Tālie krasti!"