Andrejs Volmārs ir kultūras žurnālists, televīzijas raidījumu vadītājs un aktieris, Latvijas Televīzijā sācis strādāt 1978. gadā. Pazīstams kā ilggadējs Latvijas Televīzijas Ziņu dienesta žurnālists - gatavo kultūras ziņu sižetus, kā arī vada raidījumu "Daudz laimes, jubilār!".

Laba kadra dēļ Andrejs ir bijis gatas dažādā avantūrām un filmēšanas vai darba dēļ bijušas arī bīstamas situācijas.

"Es, filmējot, daru to, ko nekad sadzīvē es nedarītu, es baidītos to darīt, bet laba kadra dēļ es daudz ko esmu tādu darījis. Diezgan daudz. Vienkārši tā - o, lai tas būtu!" atklāj Andrejs Volmārs.

"Pieņemsim, esam braukuši ar kaut kādu mazu laiviņu pa Daugavas vidu. Es peldēt neprotu. Vai kaut kur ļoti augstu kāpuši. Cirkā mani vienreiz uzrāva pašā augšā. Ak, dievs! ... Es zinu, ko nozīmē, ka aiz bailēm kaut ko pietaisa. Nē, tas nenotika, bet nu es sapratu, ko nozīmē šis teiciens."

Bet Tu jau arī šajā reizē pats labprātīgi to izvēlējies?

Andrejs Volmārs: Jā, protams, tas cirka mākslinieks, kas man bija blakus un kuru es intervēju, es skatos, ka viņam trīc rokas un kājas. Labi, saprastu, ka man tas ir. Es viņam pēc tam prasu, bet kāpēc jums? Viņš saka, bet ziniet, es pirmoreiz mūžā sniedzu interviju tur pašā augšā.

Tev ir tāda sajūta, ka dzīvi vajag svinēt?

Andrejs Volmārs: Pieņemsim, ka es mājās attaisu sarkanvīna pudeli, ieleju glāzē vīnu n skatos vakarā 10 futbolu, jā, tad tie ir svētki. Tad, kad ir dzimšanas diena, vārda diena, mani tas īpaši nesaista.

Pirms gadiem 30 LTV tika veidoti oriģināli humora raidījumi un viena no tā laika humora sejām bija Andrejs Volmārs. Viņa personības faktūra astoņdesmitajos gados atklājās raidījumā "Zaķusalas ritmi", ar ko viņš kļuva tautā zināms un ļoti iemīļots.

Andrejs spēlējis vairākās filmās un ir Triju zvaigžņu ordeņa kavalieris.

Savulaik LTV bijušais ģenerāldirektors Rolands Tjarve par Andreju ir teicis tā: "Ir cilvēki, kuri dzimuši skatuvei, un Volmārs tāds ir. Pat uz ielas viņš ir lomā, var emocionāli iesaukties - ai, saķert galvu un žestikulēt pa gaisu. Tik ļoti saaudzis ar televīzijas ādu, ka netiek no tās vaļā."