Agneses Irbes vadībā darbu uzsācis jauns interneta žurnāls „Telos.lv”, kas, kā raksta tā veidotāji, turpmāk apvienos Latvijas konservatīvos domātājus. Šobrīd portālam ir piecas sadaļas: „Vadlīnijas”, „Izklāsti”, „Slavinājumi”, „Stāsti”  un „Sarunas”.

Kā norāda portāla veidotāji, tajās tiks publicēti teksti „par visu, kas veido civilizāciju – par cilvēkiem, tekstiem, notikumiem, valstslietām, mākslas darbiem un atsevišķu, privātu pieredzi.”

Agnese Irbe ieguvusi divus maģistrus: klasiskajā filoloģijā Strasbūras Universitātē un antīkajās zinātnēs Sorbonnas Universitātē Parīzē, kopš 1998.gada rakstījusi arī žurnālam „Rīgas Laiks”.

Nesen diskusijas iekustināja publicistes viedoklis ‘'Rīgas Laika” 2020.gada novembra numurā par dzīvesbiedru likuma projektu. Agnese Irbe nupat pabeigusi arī savu pirmo monogrāfiju “Nevardarbība un pacietība”, kurā skar ar nevardarbības ētiku saistītos jautājumus.

Pirms 17 gadiem Agnese kopā ar Aiju van Hofu publicēja pirmo apjomīgo tulkojumu no sengrieķu valodas “Hipokratiskie raksti”.

Skolas laikā Agnese bija ļoti aktīva, ar līderes dotībām - iesaistījās sabiedriskajā dzīvē, organizēja iestudējumus un dzejas vakarus. 14 gadu vecumā iznāca viņas pirmā un vienīgā dzejoļu grāmata “Tā gaisma’' ar viņas pašas zīmējumiem.

Agnese dod priekšroku koncentrācijai uz līdzsvaru, uz to, ka ļoti ilgi dzīvos un daudz paspēs. Jebkuru darbu Agnese darīs no visas sirds, ar vislielāko koncentrāciju.