Viņa ir laicīga gan aicinot, gan sagaidot, gan ar tēju cienājot savus viesus. Tad studijā atliek tikai sarunu turpināt. Par interviju knifiņiem skaidrā latviešu valodā mūsu saruna ar Latvijas Radio 1 raidījuma Monopols vadītāju Aritu Grīnbergu. Šai intervijai gadu mijā ir īpaša nozīme, jo Monopolu Arita vada jau 20 gadus.

“Par raidījuma izdošanos spriežu pēc pēcsajūtas. Kad es aizeju mājās, kā es jūtos. Vai jūtos gaiša, vai iedvesmota, vai gribas samīļot visu pasauli, vai arī tomēr kaut kas nomāc. Ja nomāc, saprotu, kaut kas īsti nav bijis tā.

Man liekas, ka šeit runa ir par enerģijām, par mīlestības enerģiju, ka cilvēks, kas ir pats pilns ar mīlestības enerģiju, var dot citiem un iedvesmot citus," atklāj Arita.

Arita ir gandarīta, ka Monopols ir tik dažāds un tajā nedominē viena tēma. Viņa ir pārliecināta, ka jārunā ar jauniem cilvēkiem, gan dzīvespieredzes bagātiem.

"Monopolā vienojošais ir tas, ka cenšamies aicināt cilvēkus, kas citus var iedvesmot. Man ir bijuši cilvēki, kas ar ļoti smagām lietām tikuši galā. Pati esmu sēdējusi un klausījusies, kā to var dabūt gatavu. (..) Viņu pieredze dod iespēju pārējiem pārvarēt sevi," atzīst Arita.