Uzvaras ir saldas, bet kāds ir nākamai rīts? Mūsu viesis Monopolā ir pratis neaizsvinēties pēc svētkiem un klajā nāk ar jauniem darbiem un jaunām uzvarām. Mūziķis Arturs Gruzdiņš.

Mūziķim, šova "X faktors"pirmās sezonas uzvarētājam Arturam Gruzdiņam ārpus mūzikas pasaules ir ievērojama pieredze žurnālistikā - darbojies “Hansamedia”, kā arī Vidzemes televīzijā, kur strādājis kā operators.

Taču mūzikas pasaule Arturam bijusi tuva jau kopš bērnu dienām - trīs gadu vecumā piedalījies un uzvarējis dziedāšanas konkursā “Cālis 1995”, dziedājis skolas korī un muzicējis ansamblī, pāris gadus mācījies arī mūzikas skolā. Apguvis arī vairāku instrumentu spēli - vijoles, ģitāras, tenorsaksofona un altsaksofona. Pirms astoņiem gadiem Arturs ar domubiedriem izveidoja grupu “Refleksija”. Divuas gadus vēlāk Arturs kā solomākslinieks piedalījās šovā "X faktors", kļūstot par pirmās sezonas uzvarētāju. Kopš šīs uzvaras Arturs paspējis izdot savu debijas albumu “Aplī”, kā arī pavisam nesen debitējis bērnu mūzikas žanrā ar albumu  "Drošības festivāls".

Draugi un domubiedri Arturu raksturo kā patstāvīgu, ļoti ģimenisku, kā arī mērķtiecīgu cilvēku.