Šovakar Monopolā par divām meitenēm Raganu kalnā. Jau daudzus gadus tur tiek taisītas brīnumlietas, par kurām runā tālu aiz Latvijas robežām. Par brīnumiem, runām un lauku idilli saruna ar keramiķēm Ingūnu Skuju un Melisu Breidenu.

Keramiķes un porcelāna mākslinieces – Ingūna Skuja un Melisa Breidena, jeb “Skuja Braden” ir pāris gan dzīvē, gan mākslā. Viņas savas savienības divdesmit gadu laikā sarīkojušas vairāk nekā 40 personālizstādes un piedalījušās 140 grupu skatēs. 

"Skuja Braden" izstādes vienmēr ir notikumi. Oriģināls, ne ar ko nesalīdzināms ir tandēma veidoto priekšmetu stils. "Skuja Braden" autortehnika maksimāli paplašina robežas, kas tradicionāli ir iespējams keramikā un porcelāna mākslā. 

Būdamas feministes, LGBT aizstāves, sociāli atbildīgas un aktīvas personas, Ingūna Skuja un Melisa D. Breidena akūti reģistrē apkārt notiekošo – cilvēkus un notikumus kultūrā, politiskās pārbīdes un veidu, kā tas atsaucas uz sabiedrību un indivīdu, interpretē savā daiļradē.

"Skuja Braden" ieņem kareivīgu kritizētājas vai mīlošas atbalstītājas pozīciju, bet nekad nepaliek neitrāla un malā. Latvijas mākslas vidē šāda apzināta, skaļi formulēta un neapoloģētiska nostāja ir unikāla.