Šovakar Monopolā circenītis nedziedās nekādā aizkrāsnē. Viņš ir pārģērbies par Ziemassvētku vecīti un bēg no policijas, un tas viss ir piefiksēts uz kinolentes. Par circenīti Ziemassvētkos un, iespējams, arī Jāņos, par Ziemassvētku sajūtām, kas Aigaram saistās ar vecmāmiņas Ģertrūdes mini eglīti, bet Marijai ar mammas zvanītiem zvaniņiem un arī zaļā gurķīša meklēšnu, un dziesmām divās paaudzēs, par tēvu un meitu saruna ar Mariju un Aigaru Graubām.

Aigars ir grupas Jumprava" mūziķis un kino režisors. Kā režisors strādājis pie daudzām nozīmīgām latviešu filmām, tai skaitā "Rīgas sargi", "Sapņu komanda 1935" un "Nameja gredzens", darbojies arī kā teātra izrāžu režisors, scenāriju autors un producents.

Arī viņa meitai Marijai kino un mūzikas pasaule nav sveša - darbojusies gan kā režisore, gan skaņu režisore, gan kā aktrise vairākos projektos un filmās, tostarp jau minētajā "Nameja gredzenā" un jaunākajā Aigara Graubas filmā "Circenīša Ziemassvētki", kur arī kopā ar tēvu iedziedājusi tituldziesmu. Marija kā mūziķe darbojas arī vācu grupā “SCHWERKRAFT musik”. 

Viens no Aigara un Marijas jaunākajiem kopīgajiem lolojumiem ir spēlfilma "Jumprava: Lielais notikums", kas savu pirmizrādi piedzīvos jau nākamajā gadā.