Mūziķis, kuru pēc padarītā šajā pasaules daļā, sauc par leģendu. Šī vakara Monopolā - džeza bundzinieks un izcils pedagogs Tālis Gžibovskis.

Viens no zināmākajiem Latvijas bundziniekiem, Rīgas Doma kora skolas džeza mūzikas programmas vadītājs un Mūzikas akadēmijas docents Tālis Gžibovskis. Viņš savulaik mācījies Rēzeknes mūzikas vidusskolas Mūzikas teorijas nodaļā, studējis Gņesinu Muzikāli pedagoģiskā institūtāMaskavā, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā un Latvijas Universitātē. Ieguvis doktora grādu pedagoģijā.

Savas karjeras laikā Tālis Gžibovskis sniedzis lielu ieguldījumu jauno mūziķu izglītošanā un attīstībā - bijis gan sitaminstrumentu spēles pedagogs, gan docents akadēmijā, gan mūzikas programmas vadītājs kora skolā.

Savukārt pats kā bundzinieks darbojies arī tādās Latvijā pazīstamās grupās kā „Modo”, „Eolika”, „Sīpoli”, „Vecās mājas” un „Patina”. Vēl Tālis ir viens no Saulkrastu džeza festivāla dibinātājiem.

Tāļa darbs ir arī atzinīgi novērtēts - 2020. gada rudenī par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā iecelts par Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieku.

Tie, kas Tāli pazīst personīgi, vērtē viņu kā ļoti spilgtu personību – tiešu un reizēm skarbu, bet tajā pašā laikā arī ļoti sirsnīgu cilvēku.